Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 357 W, zlatý - W104-0800-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-600-00-50
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
357 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor vyznačující se zlatou barvou a moderním designem. Rozměry 800 x 600 mm se dokonale hodí do každého prostoru. Vyroben z odolné oceli, díky trvanlivému lakovanému povrchu je odolný proti korozi. Jeho tepelný výkon je 357 W při pracovní teplotě až 95°C a tlaku 0,6 Mpa. Má flexibilní možnosti připojení a možnost instalace topného tělesa. Součástí balení jsou všechny potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,38 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 357 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zátkové zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
357 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-600-00-50
800 mm
600 mm
357 W
Šířka - 600 mm - ()