Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 452 W, antracit - W104-0800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-600-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
452 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 600 mm, který zajišťuje optimální vytápění s výkonem 452 W. Díky elegantní antracitové barvě RAL 7016 se perfektně hodí do moderních interiérů. Vyroben z trvanlivé oceli a vybaven odolností proti korozi a vysoce kvalitním lakem, zaručuje dlouhodobé užívání. S různorodými možnostmi připojení a instalace topného tělesa je Mexen Hades všestranný a praktický. Pracuje při maximální teplotě 95 °C a tlaku do 0,6 Mpa, což zajišťuje efektivní vytápění a bezpečnost užívání. V balení se nachází: úchyty, montážní sada, zátkové uzávěry a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,38 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 452 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: úchyty, montážní sada, zátkové uzávěry a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
452 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-600-00-66
800 mm
600 mm
452 W
Šířka - 600 mm - ()