Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 812 W, antracit - W104-1500-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
812 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor, který kombinuje funkčnost s stylovým designem. S výškou 1500 mm a šířkou 600 mm se skvěle hodí do každé koupelny. Tepelný výkon na úrovni 812 W zajišťuje efektivní vytápění a možnost instalace topného tělesa přidává všestrannost. Díky antracitovému povrchu RAL 7016 je radiátor nejen elegantní, ale také odolný vůči korozi. Vyrobený z trvanlivé oceli, je pevný a spolehlivý. Obsahuje montážní sadu, což usnadňuje jeho instalaci. Mexen Hades je skvělá volba pro ty, kteří ocení vysokou kvalitu a moderní vzhled ve své koupelně.
Technická data:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,10 kg
Kapacita: 7,2 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 812 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
812 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-66
1500 mm
600 mm
812 W
Šířka - 600 mm - ()