Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, antracit - W104-1500-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
703 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který zajišťuje efektivní vytápění s výkonem 703 W. Jeho elegantní antracitová barva (RAL 7016) se skvěle přizpůsobí každé interiérové úpravě. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, má trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi. Radiátor nabízí flexibilitu montáže díky možnosti spodního nebo středního připojení a možnosti montáže topného tělesa. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,39 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 703 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Obsahuje: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
703 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-66
1500 mm
500 mm
703 W
Šířka - 500 mm - ()