Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 386 W, antracit - W104-0800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
386 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 500 mm, ideální pro moderní interiéry. Jeho tepelný výkon 386 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění místnosti. Pevná konstrukce z oceli a antracitová barva RAL 7016 mu dodávají stylový vzhled, zatímco reakce na oheň třídy A1 zaručuje bezpečnost. Produkt se vyznačuje vysokou odolností proti korozi díky odolnému lakovému povrchu. Možnost různých možností připojení a snadná instalace činí z něj mimořádně funkční řešení.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,43 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 386 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře i dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
386 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-0800-500-00-66
800 mm
500 mm
386 W
Šířka - 500 mm - ()