Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 854 W, antracit - W104-1800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
854 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, 854 W, který se skvěle hodí do jakéhokoli prostoru. Antracitová barva (RAL 7016) přidává eleganci a ocelová konstrukce zajišťuje odolnost. Díky reakci na oheň v třídě A1 a vysoké odolnosti proti korozi je bezpečný pro použití. Radiátor nabízí různé možnosti připojení, včetně dolního 45 cm a středního 5 cm, a také možnost montáže topné tyče. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,74 kg
Objem: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 854 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak se zvýšenou odolností proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
854 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-500-00-66
1800 mm
500 mm
854 W
Šířka - 500 mm - ()