Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66 Mexen Hades koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 1000 W, antracit - W104-1800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1000 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, ideální pro každý interiér. Výkon 1000 W zajišťuje rychlé ohřátí a antracitová barva RAL 7016 dodává moderní styl. Vyroben z odolné oceli, je odolný vůči korozi díky trvanlivému nátěru. Možnost různých roztečí připojení (spodní 55 cm nebo střední 5 cm) a montáž topného tělesa zvyšuje jeho funkčnost. Součástí balení jsou držáky, montážní sada, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,84 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Teplotní výkon:
- 75/65/20 °C - 1000 W
Napojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
1000 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1800-600-00-66
1800 mm
600 mm
1000 W
Šířka - 600 mm - ()