Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 555 W, chrom - W104-1500-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
547 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, nabízející topný výkon 555 W. Díky elegantní úpravě v barvě chromu a provedení z oceli se skvěle hodí do jakéhokoliv koupelnového prostoru. Vysoká kvalita lakovaného povrchu zajišťuje odolnost proti korozi a třída reakce na oheň A1 zvyšuje bezpečnost použití. Radiátor je snadno montovatelný, nabízí univerzální možnosti připojení a možnost instalace topné tyče, což jej činí mimořádně funkčním. Hmotnost 11,39 kg a maximální pracovní tlak 0,6 Mpa zvyšují odolnost produktu. Pracovní teplota dosahuje až 95°C, což zaručuje efektivní vytápění interiéru. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač, zajišťující kompletní instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,39 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 555 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola zprava nebo zleva
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
547 W , 555 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-01
1500 mm
500 mm
547 W
Šířka - 500 mm - ()