Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 461 W, chrom - W104-1500-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-400-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
461 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Koupelnový radiátor Mexen Hades je skvělým řešením pro každou koupelnu, nabízející efektivní vytápění s výkonem 461 W. Jeho rozměry 1500 x 400 mm a kompaktní hloubka 30 mm zaručují, že ideálně padne do různých interiérů. Vyroben z oceli s elegantním chromovaným povrchem, je odolný proti korozi díky odolné lakové vrstvě. Možnost spodního nebo středního připojení, a také instalace topného tělesa, zvyšuje jeho funkčnost. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky, což usnadňuje instalaci. S Mexen Hades se každá koupelna stane nejen teplou, ale i stylovou.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,68 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 461 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
461 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-400-00-01
1500 mm
400 mm
461 W
Šířka - 400 mm - ()