Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, bílý - W104-1500-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-400-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
583 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 400 mm, který dokonale spojuje funkčnost s estetikou. Vyrobený z oceli a pokrytý odolným proti korozi povlakem, zajišťuje trvanlivost a dlouhou životnost. Díky výkonu 583 W efektivně zahřeje vaši koupelnu a možnost instalace topné tyče přidává flexibilitu použití. Vyznačuje se maximálním pracovním tlakem 0,6 MPa a je z výroby vybaven kompletní montážní sadou se závěsy a odvzdušňovačem. Bílá v odstínu RAL 9016 se začlení do každého interiéru.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,68 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 583 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní části na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovací povrch odolný vůči korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
583 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-400-00-20
1500 mm
400 mm
583 W
Šířka - 400 mm - ()