Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 400 mm, 583 W, černý - W104-1500-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-400-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
583 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Hades se vyznačuje moderním designem a vysokou účinností. Nabízí tepelný výkon 583 W při rozměrech 1500 x 400 mm, což jej činí ideálním pro každou koupelnu. Produkt je vyroben z oceli odolné proti korozi a má stylovou černou barvu RAL 9005. Díky různým možnostem připojení a maximální pracovní teplotě do 95°C poskytuje Mexen Hades flexibilitu instalace a rychlé a efektivní vytápění místnosti. V balení jsou obsaženy všechny potřebné montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon vytápění:
- 75/65/20 °C - 583 W
Přípojná místa:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
583 W
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-400-00-70
1500 mm
400 mm
583 W
Šířka - 400 mm - ()