Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 703 W, bílý - W104-1500-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
703 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který nabízí topný výkon 703 W, zajišťuje komfortní teplo ve vaší koupelně. Je vyroben z oceli a pokryt odolným nátěrem odolným proti korozi pro dlouhodobé používání. Díky dvěma možnostem rozteče připojení (spodní 45 cm a středové 5 cm) a možnosti montáže topné tyče je mimořádně univerzální. Bílá barva (RAL 9016) harmonicky zapadne do moderních interiérů. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,39 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 703 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a spodní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
703 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-500-00-20
1500 mm
500 mm
703 W
Šířka - 500 mm - ()