Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 649 W, chrom - W104-1500-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
641 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je moderní koupelnový radiátor, který uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky výšce 1500 mm a šířce 600 mm se ideálně hodí do koupelen různých velikostí. Elegantní chromové provedení dodává interiéru styl. Ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi, zatímco vysoký tepelný výkon 649 W zaručuje teplo i v chladnějších dnech. Možnost připojení topného tělesa a různé možnosti připojení jsou dalšími přednostmi tohoto produktu. Mexen Hades je snadný na instalaci a jeho lehká konstrukce o hmotnosti 13,10 kg usnadňuje montáž.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,10 kg
Kapacita: 7,2 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 649 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ ze shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost připojení topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
641 W , 649 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1500-600-00-01
1500 mm
600 mm
641 W
Šířka - 600 mm - ()