Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 373 W, chrom - W104-1200-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-400-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
373 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je chromovaný koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 400 mm, který nabízí tepelný výkon 373 W. Vyrobený z odolné oceli, vyniká vysokou kvalitou a odolností proti korozi díky lakovanému povrchu. Má flexibilní připojovací možnosti a umožňuje instalaci topného tělesa. Jeho montáž je snadná s přiloženou sadou, závěsy a odvzdušňovacím ventilem. Všestranný design a výkonnost jej činí ideálním pro každou moderní koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,38 kg
Kapacita: 4,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 373 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní i dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
373 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-400-00-01
1200 mm
400 mm
373 W
Šířka - 400 mm - ()