Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20
search
Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20 Mexen Hades koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 667 W, bílý - W104-1200-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
667 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je stylový a funkční koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, nabízející výkon 667 W. Skvěle se hodí pro zajištění tepelného komfortu v koupelnách díky vysoce kvalitní ocelové konstrukci a trvanlivému, proti korozi odolnému laku. Díky různým možnostem připojení: spodní s roztečí 55 cm a střední 5 cm, je radiátor mimořádně univerzální. Může pracovat při maximální teplotě 95 °C a pracovním tlaku 0,6 Mpa. Dále umožňuje instalaci topné tyče a obsahuje kompletní montážní sadu, což z něj činí spolehlivou volbu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,70 kg
Objem: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 667 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu i ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
667 W
Uživatelská příručka
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W104-1200-600-00-20
1200 mm
600 mm
667 W
Šířka - 600 mm - ()