Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20
search
Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, bílý - W213-1200-452-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1200-452-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
452 mm
Tepelný výkon:
611 W
Šířka - 452 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Boston dekorativní radiátor je kombinací elegance a funkčnosti. S výškou 1200 mm, šířkou 452 mm a výkonem 611 W je ideální pro každý interiér. Bílá barva (RAL 9016) a ocelová konstrukce zajišťují trvanlivost a odolnost proti korozi. Univerzální připojení a vertikální orientace usnadňují instalaci. Max. pracovní teplota je 95°C a maximální pracovní tlak je 0,3 Mpa. Produkt obsahuje montážní sadu, závěsy, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 452 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 115 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,68 kg
Kapacita: 4,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 611 W
Přípojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
452 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
55 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
611 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
115 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1200-452-00-20
1200 mm
452 mm
611 W
Šířka - 452 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()