Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70
search
Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý - W213-1200-452-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1200-452-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
452 mm
Tepelný výkon:
611 W
Šířka - 452 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Boston dekorativní radiátor 1200 x 452 mm, 611 W, černý je ideální kombinací elegance a funkčnosti. Vyrobený z oceli, zajišťuje vysokou trvanlivost a odolnost proti korozi díky vysoce kvalitnímu lakovanému povrchu. Radiátor o rozměrech 1200 mm výška, 452 mm šířka a 55 mm hloubka dokonale zapadá do moderních interiérů. Vyznačuje se topným výkonem 611 W, univerzální stranovostí připojení a možností vertikální montáže.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 452 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 115 cm (boční) nebo 5 cm (středová)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,68 kg
Kapacita: 4,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 611 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středová
- 4xG ½″ z horní a spodní strany z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, slepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
452 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
611 W
Vzdálenost připojení
115 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1200-452-00-70
1200 mm
452 mm
611 W
Šířka - 452 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()