Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20
search
Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, bílý - W213-1800-376-01-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1800-376-01-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
376 mm
Tepelný výkon:
740 W
Šířka - 376 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Boston dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 376 mm, s výkonem 740 W v bílé barvě je ideální kombinací funkčnosti a estetiky. Vyroben z oceli, má trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi. Provozní teplota dosahuje maximálně 95°C a pracovní tlak do 0,3 Mpa. Radiátor je lehký, váží pouze 16,38 kg a je kompatibilní s různými typy připojení. V balení jsou závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 376 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 175 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 16,38 kg
Kapacita: 5,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 740 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zvrchu a zezdola na pravé nebo levé straně
Vysoce jakostní, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Kompletní přísada: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
376 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
740 W
Vzdálenost připojení
175 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1800-376-01-20
1800 mm
376 mm
740 W
Šířka - 376 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()