Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70
search
Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 376 mm, 740 W, černý - W213-1800-376-01-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1800-376-01-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
376 mm
Tepelný výkon:
740 W
Šířka - 376 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Boston je dekorativní radiátor o výšce 1800 mm, šířce 376 mm a hloubce 55 mm, vyrobený z oceli v černé barvě (RAL 9005). Poskytuje tepelný výkon 740 W, při maximální provozní teplotě 95°C a maximálním pracovním tlaku 0,3 Mpa. Má univerzální, vertikální boční a střední připojení (vzdálenost 175 cm nebo 5 cm). Produkt vyniká trvanlivým lakem odolným vůči korozi a v balení obsahuje montážní prvky, závěsy, odvzdušňovač a ucpávky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 376 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 175 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 16,38 kg
Kapacita: 5,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 740 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Balení obsahuje: závěsy, montážní sadu, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
376 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Druh
Dekorativní
740 W
Vzdálenost připojení
175 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1800-376-01-70
1800 mm
376 mm
740 W
Šířka - 376 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()