Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20
search
Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20 Mexen Boston dekorativní radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, bílý - W213-1800-452-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1800-452-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
452 mm
Tepelný výkon:
888 W
Šířka - 452 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Boston je výjimečný dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 452 mm, nabízející výkon 888 W. Vyznačuje se bílou barvou RAL 9016 a ocelovou konstrukcí, díky čemuž je trvanlivý a odolný vůči korozi. Má univerzální boční nebo středové připojení a vysokou kvalitu lakovaného povrchu. Součástí balení jsou montážní prvky, což usnadňuje jeho instalaci. Skvělé řešení pro moderní interiéry, zajišťující jak teplo, tak atraktivní vzhled.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 452 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 175 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 19,55 kg
Kapacita: 6,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 888 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Kompletní: držáky, montážní sada, uzavíratelné zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
452 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
888 W
Vzdálenost připojení
175 cm
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W213-1800-452-00-20
1800 mm
452 mm
888 W
Šířka - 452 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()