Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny, černý - W9601-100-70
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-70
Barva:
Černá
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Černá - ()
Ventilátor do koupelny Mexen AXS 100, dostupný v elegantní černé barvě, je ideálním řešením pro každou koupelnu. Průměr 100 mm zajišťuje optimální průtok vzduchu 95 m3/h a nízký příkon 12 W ho činí energeticky úsporným. Zařízení pracuje tiše na úrovni 34 dB. Je vybaven zpětnou klapkou, chrání před zpětným prouděním vzduchu a kuličková ložiska zaručují dlouhou životnost a všestrannou montáž. Jeho stupeň krytí IPX4 zajišťuje odolnost proti vlhkosti, což z něj činí spolehlivý v jakýchkoliv podmínkách.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Výbava ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Černá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 3 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,08%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-70
100 mm
Průměr - 100 mm - ()