Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny, zlatý - W9601-100-50
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-50
Barva:
Zlatá
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny, zlatý, nabízí průměr 100 mm, maximální průtok vzduchu 95 m3/h a příkon 12 W. Tichá hladina hluku 34 dB a napájení 230 V / 50 Hz. Disponuje stupněm krytí IPX4, zpětnou klapkou zabraňující zpětnému proudění vzduchu a kuličkovými ložisky, prodlužujícími životnost. Může být montován na stěně nebo stropě. Rozměry: A - 99 mm, B - 151 mm, C - 102 mm, D - 35 mm.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Zlatá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačního potrubí do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,08%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-50
100 mm
Průměr - 100 mm - ()