Mexen AXR 100 ventilátor do koupelny s časovačem, bílý - W9602-100T-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100T-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen AXR 100 ventilátor do koupelny s časovačem, bílý se vyznačuje moderním designem a vysokou funkčností. Má průměr 100 mm, maximální průtok vzduchu 95 m3/h a příkon 12 W. Díky nízké hladině hluku 34 dB poskytuje komfort užívání. Vybaven zpětnou klapkou, kuličkovými ložisky a časovačem umožňujícím nastavení činnosti ventilátoru až na 30 minut. Ideální pro montáž na stěnu nebo strop, v bílé barvě, napájen napětím 230 V, stupeň krytí IPX4.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
20,07%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100T-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()