Mexen AXR 100 ventilátor do koupelny s časovačem, černý - W9602-100T-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100T-70
Barva:
Černá
Průměr:
100 mm
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Černá - ()
Ventilátor do koupelny Mexen AXR 100 s časovačem, černý, má průměr 100 mm a maximální průtok vzduchu 95 m³/h. Díky příkonu pouze 12 W a nízké úrovni hluku (34 dB) je účinný a tichý. Je vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu, a kuličková ložiska zajišťují dlouhou životnost. Časovač umožňuje prodloužení činnosti po vypnutí až na 30 minut. Produkt funguje při napájení 230 V/50 Hz a jeho stupeň ochrany je IPX4.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Průměr
100 mm
Barva
Černá
Uživatelská příručka
20,06%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100T-70
100 mm
Průměr - 100 mm - ()