Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, stříbrný - W9602-100H-11
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100H-11
Barva:
Stříbrná
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Stříbrná - ()
Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti je ideálním řešením pro koupelnu. Má průměr 100 mm, max. průtok vzduchu 95 m3/h a jeho příkon je jen 12 W. Elegantní stříbrná barva se skvěle hodí k modernímu interiéru. Díky čidlu vlhkosti se ventilátor automaticky spouští, což poskytuje pohodlí a komfort. Nízká hladina hluku (34 dB) a vysoká účinnost činí toto zařízení praktickým a funkčním.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Stříbrná
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z větracích kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
100 mm
Barva
Stříbrná
Uživatelská příručka
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100H-11
100 mm
Průměr - 100 mm - ()