Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor, černý - W9602-100-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9602-100-70
Barva:
Černá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor, černý, je ideální řešení pro vaši koupelnu. Má průměr 100 mm, což zajišťuje efektivní průtok vzduchu (95 m3/h) s minimálním příkonem (12 W). Díky nízké hladině hluku (34 dB) je tichý a pohodlný při používání. Je vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu, a odolnými kuličkovými ložisky, které umožňují montáž v libovolné poloze. Produkt funguje na napájení 230 V a má stupeň krytí IPX4, což z něj činí odolný proti vlhkosti.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Spětná klapka, která zabrání zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX4
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
AXR
Průměr
100 mm
Barva
Černá
Tvar
Kulatý
Senzor vlhkosti
Časovač
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Uživatelská příručka
20,08%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9602-100-70
100 mm
Průměr - 100 mm - ()