Mexen AXR 150 koupelnový ventilátor, černý - W9602-150-70
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9602-150-70
Barva:
Černá
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový ventilátor Mexen AXR 150, černý, je zařízení s průměrem 150 mm, které zajišťuje maximální průtok vzduchu 240 m³/h při spotřebě energie 18 W. Vyznačuje se nízkou hladinou hluku - pouhých 35 dB ve vzdálenosti 3 metrů. Navíc je vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu, a kuličkovými ložisky, které zaručují dlouhou životnost a vysokou účinnost. Možnost montáže na stěně nebo stropě a ochrana IPX4 z něj činí univerzální a spolehlivé zařízení.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální spotřeba energie: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 210 mm
C - 98 mm
D - 32 mm
Průměr
150 mm
Barva
Černá
Uživatelská příručka
20,02%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9602-150-70
150 mm
Průměr - 150 mm - ()