Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor s časovačem, stříbrný - W9602-100T-11
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100T-11
Barva:
Stříbrná
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Stříbrná - ()
Mexen AXR 100 koupelnový ventilátor s časovačem, stříbrný se vyznačuje průměrem 100 mm, maximálním průtokem vzduchu 95 m³/h a nízkým příkonem - 12 W. Produkt pracuje tiše (34 dB ve vzdálenosti 3 m) při napájení 230 V/50 Hz a jeho stupeň ochrany je IPX4. Je vybaven zpětnou klapkou zabraňující zpětnému proudění vzduchu, kuličkovými ložisky zajišťujícími dlouhou životnost a možností montáže v libovolné poloze, a časovačem regulujícím čas činnosti od 30 sekund do 30 minut.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Stříbrná
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Časovač
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX4
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
AXR
Průměr
100 mm
Barva
Stříbrná
Tvar
Kulatý
Senzor vlhkosti
Ne
Ano
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Uživatelská příručka
20,06%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-100T-11
100 mm
Průměr - 100 mm - ()