Mexen AXR 150 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, bílý - W9602-150H-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-150H-00
Barva:
Bílá
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový ventilátor Mexen AXR 150 je spolehlivé řešení pro vaši koupelnu. Vyznačuje se průměrem 150 mm, maximálním průtokem vzduchu 240 m3/h a nízkým příkonem 18 W. Díky bílé barvě a modernímu designu se ideálně hodí do každého interiéru. Zpětná klapka zabraňuje návratu vzduchu a kuličková ložiska zajišťují dlouhou životnost a montáž v libovolné poloze. Čidlo vlhkosti automaticky zapíná ventilátor, když vlhkost překročí 60%-90%, což zaručuje vždy čerstvý vzduch ve vašem domově.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální příkon: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabrání navracení vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 210 mm
C - 98 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
150 mm
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-150H-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()