Mexen AXR 150 ventilátor do koupelny s čidlem vlhkosti, černý - W9602-150H-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-150H-70
Barva:
Černá
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Černá - ()
Ventilátor do koupelny Mexen AXR 150 je ideálním řešením pro každou koupelnu. Průměr 150 mm a černá barva zajišťují, že se skvěle hodí k modernímu designu. Jeho maximální průtok vzduchu je 240 m3/h a příkon pouze 18 W. Díky hladině hluku 35 dB je mimořádně tichý. Vybaven senzorem vlhkosti, automaticky se spouští při vlhkosti 60%-90%. Zpětná klapka a kuličková ložiska zajišťují dlouhou životnost a efektivitu práce v jakékoli poloze.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální příkon: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 210 mm
C - 98 mm
D - 32 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
150 mm
Barva
Černá
Uživatelská příručka
20,01%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9602-150H-70
150 mm
Průměr - 150 mm - ()