Mexen EXS 150 ventilátor do koupelny, šňůrový spínač, bílý - W9604-150K-00
Index:
W9604-150K-00
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Mexen EXS 150 je výjimečný ventilátor do koupelny o průměru 150 mm, který zajišťuje maximální průtok vzduchu na úrovni 320 m³/h při minimální spotřebě energie pouhých 18 W. Vyznačuje se tichým provozem (35 dB ve vzdálenosti 3 metrů) a vysokým stupněm ochrany IPX2. Je vybaven pohodlným šňůrovým spínačem a zpětnou klapkou zabraňující zpětnému proudění vzduchu, což zaručuje komfort užívání. Díky kuličkovým ložiskům je odolný a výkonný, a jeho montáž je možná jak na stěně, tak na stropě.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 320 m3/h
Maximální spotřeba energie: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Šňůrový spínač umožňující ruční zapnutí nebo vypnutí ventilátoru
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 200 mm
C - 81 mm
D - 21 mm
Účinné větrání
Vypínač na šňůrku
Průměr
150 mm
Šňůrkový spínač
Ano
Snímač pohybu
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,08%
Index:
W9604-150K-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()