Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá - W954-0300-70
search
Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá - W954-0300-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá - W954-0300-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá - W954-0300-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá - W954-0300-70 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá - W954-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W954-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-fi, 300 W, černá je výkonnost a modernost v jednom. Díky topnému výkonu 300 W a provoznímu napětí 230V/50 Hz zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. LED displej ukazuje režim práce a různé funkce jako Sensitive, Comfort, Smart, ECO a W-Fi poskytují úplnou kontrolu nad teplotou. Doplňkové funkce zahrnují dětskou pojistku a ochranu proti provozu na "sucho". Barva černá a délka kabelu 1,5 m jsou další přednosti produktu.
Celková délka: 385 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim práce
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Pro správnou funkci topné těleso vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybrané časové škále hodin
- Smart možnost nastavení týdenního harmonogramu práce topného tělesa
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- W-Fi umožňuje ovládání topného tělesa pomocí aplikace nainstalované na smartphonu nebo tabletu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W954-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()