Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, bílá - W954-0600-20
search
Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, bílá - W954-0600-20 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, bílá - W954-0600-20 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, bílá - W954-0600-20 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, bílá - W954-0600-20 Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, bílá - W954-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W954-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-S elektrické topné těleso s Wi-Fi, 600 W, barva bílá nabízí výjimečné funkce, které zajišťují komfort a úsporu energie. Díky topnému výkonu 600 W a regulaci teploty od 30°C do 70°C je ideální pro přesné vytápění. Vybaveno LED displejem, funkcí Wi-Fi pro dálkové ovládání, i režimy jako ECO, Komfort, Smart a dodatečnými ochranami. Produkt se vyznačuje třídou ochrany IP44, celkovou délkou 615 mm a délkou topného tělesa 540 mm.
Celková délka: 615 mm
Délka topného tělesa: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující režim práce
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Citlivý umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Komfort má sušící možnost, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybrané hodinové škále
- Smart možnost nastavení týdenního harmonogramu práce topného tělesa
- ECO úspora energie pomocí nastavení stálé teploty do 50°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
Index:
W954-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()