Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé - W956-0300-20
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé - W956-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, bílé nabízí výjimečnou funkčnost a výkon. S celkovou délkou 438 mm a topným prvkem 349 mm zajišťuje efektivní ohřev o výkonu 300 W. Zařízení pracuje při napětí 230V/50 Hz a má přívodní kabel 1,5 m. Další funkce, jako LED displej, ochrana proti provozu na 'sucho' a režimy Sensitive, Comfort a ECO, činí z tohoto zařízení všestranné řešení pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Celková délka: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující provozní režim
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybraném časovém rozsahu
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-0300-20
300 W