Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá - W956-0400-20
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá - W956-0400-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá - W956-0400-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá - W956-0400-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá - W956-0400-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá - W956-0400-20
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W956-0400-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
400 W
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, bílá je ideálním řešením pro náročné uživatele. Díky topnému výkonu 400 W a délce topného prvku 390 mm těleso rychle dosahuje požadované teploty. Vybaveno LED displejem a funkcemi jako Sensitive, Comfort a ECO, umožňuje přesné nastavení teploty a úsporu energie. Dodatečná ochrana proti chodu na 'sucho' a stupeň krytí IP44 zaručují bezpečné použití.
Technické údaje:
Celková délka: 479 mm
Délka topného prvku: 390 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 400 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň krytí: IP44
LED displej indikující provozní režim
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvoleném časovém rozvrhu
- ECO šetření energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
400 W
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W956-0400-20
400 W