Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, černé - W956-0400-70
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, černé - W956-0400-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, černé - W956-0400-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, černé - W956-0400-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, černé - W956-0400-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 400 W, černé - W956-0400-70
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-0400-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
400 W
Barva - Černá - ()
Mexen FA-FD14 je moderní elektrické topné těleso s výkonem 400 W, dostupné v elegantní černé barvě. Celková délka je 479 mm a délka topného prvku je 390 mm. Zařízení pracuje na napětí 230V/50 Hz a má připojovací kabel o délce 1,5 m. Závit tělesa je G 1/2", a stupeň ochrany IP44 zajišťuje bezpečnost při používání. LED displej ukazuje pracovní režim a těleso nabízí funkce jako nastavení přesné teploty, možnost sušení a režim úspory energie.
Technické údaje:
Celková délka: 479 mm
Délka topného prvku: 390 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 400 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující pracovní režim
Dodatečná ochrana proti provozu "naprázdno"
K správné funkci tělesa je třeba naplnit radiátor vodou nebo směsí vody např. s glykolrem
Funkce tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort nabízí funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybrané hodinové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
400 W
Barva
Černá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-0400-70
400 W