Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W, bílá - W956-1200-20
search
Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W, bílá - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W, bílá - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W, bílá - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W, bílá - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W, bílá - W956-1200-20
Topný výkon: 1200 W Topný výkon: 1200 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-1200-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
1200 W
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 1200 W v bílé barvě nabízí vysokou kvalitu a efektivitu. Celková délka je 1039 mm a topný prvek o délce 950 mm zajišťují efektivní vytápění. Zařízení má topný výkon 1200 W a provozní napětí 230V/50 Hz. Závit topné tyče je G 1/2", a přívodní kabel má délku 1,5 m. Ochranný stupeň IP44 a funkce jako LED displej, ochrana proti práci "nasucho", režimy Sensitive, Comfort a ECO zajišťují komfort a bezpečnost používání.
Technické údaje:
Celková délka: 1039 mm
Délka topného prvku: 950 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 1200 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující režim práce
Dodatečná ochrana proti práci "nasucho"
Pro správné fungování vyžaduje vyplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností 5 stupňů v rozpětí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 1200 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 1200 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonnosti radiátoru, a tím zajistit efektivní, ergonomické a bezpečné vytápění místnosti.
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
1200 W
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-1200-20
1200 W