Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá - W956-0900-20
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá - W956-0900-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá - W956-0900-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá - W956-0900-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá - W956-0900-20 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá - W956-0900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W956-0900-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
900 W
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 900 W, bílá nabízí výkon a komfort používání. Celková délka 839 mm a délka topného tělesa 750 mm zajišťují efektivní vytápění. Výkon 900 W a napětí 230V/50Hz zaručují rychlé dosažení požadované teploty. Bílá barva se hodí do každého interiéru. Další funkce zahrnují LED displej, ochranu proti chodu na sucho a provozní režimy: Sensitive (přesné nastavení teploty), Comfort (sušení) a ECO (úspora energie).
Technické údaje:
Celková délka: 839 mm
Délka topného tělesa: 750 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 900 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Napájecí kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující pracovní režim
Další ochrana proti chodu na "sucho"
Pro správné fungování topného tělesa je nutné naplnit radiátor vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má volbu sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- ECO úspora energie pomocí možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W956-0900-20
900 W