Mexen FA-FD14 elektrický topný prvek 1200 W, černý - W956-1200-70
search
Mexen FA-FD14 elektrický topný prvek 1200 W, černý - W956-1200-70 Mexen FA-FD14 elektrický topný prvek 1200 W, černý - W956-1200-70 Mexen FA-FD14 elektrický topný prvek 1200 W, černý - W956-1200-70 Mexen FA-FD14 elektrický topný prvek 1200 W, černý - W956-1200-70 Mexen FA-FD14 elektrický topný prvek 1200 W, černý - W956-1200-70
Topný výkon: 1200 W Topný výkon: 1200 W
Index:
W956-1200-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
1200 W
Barva - Černá - ()
Elektrický topný prvek Mexen FA-FD14 o výkonu 1200 W v černé barvě je ideální řešení pro efektivní vytápění. Celková délka je 1039 mm, délka topného elementu je 950 mm. Díky LED displeji lze snadno monitorovat provozní režim. Produkt nabízí různé funkce, jako je Sensitive s regulací teploty po 5°C v rozsahu 30°C-70°C, Comfort se sušicí funkcí a ECO pro úsporu energie. Dalšími výhodami jsou ochrana IP44 a zabezpečení proti provozu nasucho.
Technické údaje:
Celková délka: 1039 mm
Délka topného elementu: 950 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 1200 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného prvku: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující provozní režim
Dodatečná ochrana proti provozu nasucho
Topný prvek vyžaduje pro správnou funkci naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného prvku:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- ECO šetření energie s možností nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 1200 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 1200 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonnosti radiátoru, a tím zajistit efektivní, ergonomické a bezpečné vytápění místnosti.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
1200 W
Barva
Černá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W956-1200-70
1200 W