Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý - W957-0300-20
search
Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý - W957-0300-20 Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý - W957-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W957-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-BG8 elektrický ohřívač 300 W, bílý je elektronicky řízené zařízení, které zvyšuje tepelný komfort ve vašem domě. Ohřívač o celkové délce 409 mm a výkonu 300 W zajišťuje rychlé a efektivní ohřívání. Podpora 230V/50 Hz a připojovací kabel o délce 1,5 m usnadňují instalaci. Systém IP44 zajišťuje ochranu proti vodě a vestavěný LED displej a režimy jako ECO, Anti-frost a dětská pojistka zvyšují funkčnost a bezpečnost používání.
Technické údaje:
Celková délka: 409 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Funkce ohřívače:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené hodinové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení konstantní teploty až do 30°C
- Anti-frost ochrana látky před zamrznutím v případě poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Smart
ECO
Proti mrazu
Rodičovský zámek
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W957-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()