Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, bílé - W957-0600-20
search
Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, bílé - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, bílé - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, bílé - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, bílé - W957-0600-20 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 600 W, bílé - W957-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W957-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrické topné těleso Mexen FA-BG8 600 W, bílé je skvělou volbou pro váš komfort a úsporu energie. Díky topnému výkonu 600 W a provoznímu napětí 230V/50 Hz efektivně vytápí prostory. Integrovaný LED displej, ochrana proti provozu na sucho a multifunkčnost (Sensitive, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost, dětská pojistka) zajišťují bezpečnost a přizpůsobení individuálním potřebám. Ideální celková délka (639 mm) a délka topného prvku (540 mm) spolu se stupněm ochrany IP44 zvyšují funkčnost.
Technické údaje:
Celková délka: 639 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Pro správné fungování topné těleso vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené hodinové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení konstantní teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí v případě poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W957-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()