Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W, černé - W957-0300-70
search
Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W, černé - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W, černé - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W, černé - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W, černé - W957-0300-70 Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W, černé - W957-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W957-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-BG8 elektrické topné těleso 300 W v černé barvě je pokročilé technologické zařízení, které zajišťuje efektivní vytápění. S celkovou délkou 409 mm a topným prvkem o délce 310 mm je ideální pro různé použití. Topné těleso nabízí funkce jako Sensitive (nastavení teploty s přesností do 5 stupňů), Comfort (sušící možnost), Smart (týdenní harmonogram činností), ECO (úspora energie), Anti-frost (ochrana před zamrznutím) a dětská pojistka.
Technické údaje:
Celková délka: 409 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Černá
Tepelný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující režim provozu
Dodatečná ochrana proti chodu "nasucho"
Topné těleso k správné funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort obsahuje sušící možnost, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- ECO šetření energie možností nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana před zamrznutím při poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Smart
ECO
Proti mrazu
Rodičovský zámek
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W957-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()