Mexen Uni-Term Sada jednorázové maskovací pro radiátor, zlatá - W909-000-50
search
Index:
W909-000-50
Barva:
Zlatá
Barva - Zlatá - ()
Mexen S sada krycích prstenů pro radiátor, zlatá je elegantní a funkční řešení. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a mosazi, sada zajišťuje trvanlivost a estetiku. Vnější průměr rozety je 65 mm a výška 7 mm, což zaručuje diskrétní maskování. Zlatá barva dodává luxusní vzhled. Pouzdra o délce 50 mm a vnitřním průměru 20 mm dokonale ladí s termostatickými a radiátorovými ventily, zajišťující snadnou montáž.
Technické údaje:
Materiál rozety: Nerezová ocel
Barva: Zlatá
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Vnitřní průměr otvoru: 21 mm
Materiál pouzdra: Mosaz
Délka pouzdra: 50 mm
Vnitřní průměr pouzdra: 20 mm
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,14%