Mexen Uni-Term Sada maskovací dvojitá pro radiátor, zlatá - W910-000-50
search
Odolnost a pevnost Odolnost a pevnost
Praktické řešení Praktické řešení
2 roky záruky 2 roky záruky
Index:
W910-000-50
Barva:
Zlatá
Barva - Zlatá - ()
Mexen S dvojitá krycí sada pro radiátor, zlatá je elegantní a funkční řešení pro váš interiér. Vyrobená z nerezové oceli a mosazi, zaručuje trvanlivost a estetiku. Zlatá barva dodává luxusní vzhled. Růžice o rozměrech 115 x 65 mm a výšce 7 mm a pouzdra o délce 50 mm a vnitřním průměru 20 mm dokonale pasují k většině radiátorů. Ideální pro montáž termostatických sad a radiátorových ventilů, zajišťuje čistý a moderní vzhled.
Technické údaje:
Materiál růžic: Nerezová ocel
Barva: Zlatá
Šířka růžice: 115 x 65 mm
Výška růžice: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro radiátorová připojení: 50 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Odolnost a pevnost
Praktické řešení
2 roky záruky
Série
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
20,16%