Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, bílý - W301-1405-032-00-20
search
Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, bílý - W301-1405-032-00-20 Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, bílý - W301-1405-032-00-20 Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, bílý - W301-1405-032-00-20
Výkon ohřívače: 75 W Výkon ohřívače: 75 W
	Ocel Ocel
Topný element Topný element
Index:
W301-1405-032-00-20
Výška:
1405 mm
Barva:
Šířka:
32 mm
Tepelný výkon:
75 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1405 mm
Šířka: 32 mm
Hloubka: 42 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Výkon topení: 75 W
Počet topných tyčí: 1
Počet věšáků na ručník: 2
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP24
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zátkové krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí od 30°C do 60°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve zvolené hodinové škále
- Smart možnost nastavení doby provozu radiátoru v rozmezí od 1 do 8 hodin
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřívače: 75 W
V případě výběru elektrického ohřívače s výkonem 75 W je důležité, aby byl správně přizpůsoben výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Topný element
Termostat
Citlivý
Komfort
Smart
Ochrana proti zbytečnému zahřívání
Odolnost proti matování a korozi
2 roky záruky
Série
Šířka
32 mm
Výška
1405 mm
Hloubka
42 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
75 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,03%
	Ocel Ocel
Topný element Topný element
Index:
W301-1405-032-00-20
1405 mm
32 mm
75 W