Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 137 mm, 150 W, bílý - W301-1405-137-00-20
search
Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 137 mm, 150 W, bílý - W301-1405-137-00-20 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 137 mm, 150 W, bílý - W301-1405-137-00-20 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 137 mm, 150 W, bílý - W301-1405-137-00-20
Topný výkon: 150 W Topný výkon: 150 W
Index:
W301-1405-137-00-20
Výška:
1405 mm
Barva:
Šířka:
137 mm
Tepelný výkon:
150 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1405 mm
Šířka: 137 mm
Hloubka: 42 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Topný výkon: 150 W
Počet topných tyčí: 2
Počet držáků na ručníky: 4
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Obsahuje speciální topný prvek, který nevyžaduje připojení k vodní instalaci ani naplnění tekutinou
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí od 30°C do 60°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybraném časovém rozsahu
- Smart možnost nastavení doby provozu radiátoru v rozmezí od 1 do 8 hodin
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 150 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 150 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Šířka
137 mm
Výška
1405 mm
Hloubka
42 mm
Tepelný výkon
150 W
Návod k obsluze
20,02%
Index:
W301-1405-137-00-20
1405 mm
137 mm
150 W