Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, černý - W301-1405-242-00-70
search
Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, černý - W301-1405-242-00-70 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, černý - W301-1405-242-00-70 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, černý - W301-1405-242-00-70
Topný výkon: 200 W Topný výkon: 200 W
Index:
W301-1405-242-00-70
Výška:
1405 mm
Barva:
Šířka:
242 mm
Tepelný výkon:
200 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1405 mm
Šířka: 242 mm
Hloubka: 42 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Topný výkon: 200 W
Počet topných tyčí: 3
Počet držáků na ručníky: 6
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP24
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Obsahuje speciální topný prvek, který nevyžaduje připojení k vodní instalaci nebo plnění kapalinou
Vysoce kvalitní, odolný lakový nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada a koncové zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí od 30°C do 60°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvoleném hodinovém rozsahu
- Smart možnost nastavení doby provozu radiátoru v rozmezí od 1 do 8 hodin
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 200 W
Při výběru elektrické topné tyče o výkonu 200 W je důležité ji správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Šířka
242 mm
Výška
1405 mm
Hloubka
42 mm
Tepelný výkon
200 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W301-1405-242-00-70
1405 mm
242 mm
200 W