Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 347 mm, 250 W, černý - W301-1405-347-00-70
search
Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 347 mm, 250 W, černý - W301-1405-347-00-70 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 347 mm, 250 W, černý - W301-1405-347-00-70 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 347 mm, 250 W, černý - W301-1405-347-00-70
Tepelný výkon: 250 W Tepelný výkon: 250 W
Index:
W301-1405-347-00-70
Výška:
1405 mm
Barva:
Šířka:
347 mm
Tepelný výkon:
250 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1405 mm
Šířka: 347 mm
Hloubka: 42 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Tepelný výkon: 250 W
Počet topných tyčí: 4
Počet držáků na ručníky: 8
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP24
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Vážený termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu od 30°C do 60°C
- Comfort má sušicí možnost, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybraném časovém intervalu
- Smart umožňuje nastavení pracovní doby radiátoru v rozsahu od 1 do 8 hodin
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Tepelný výkon: 250 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 250 W je důležité, aby bylo správně sladěno s výkonem topného tělesa, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Šířka
347 mm
Výška
1405 mm
Hloubka
42 mm
Tepelný výkon
250 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W301-1405-347-00-70
1405 mm
347 mm
250 W