Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, černý - W301-1405-032-00-70
search
Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, černý - W301-1405-032-00-70 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, černý - W301-1405-032-00-70 Mexen Pino elektrický radiátor s držáky na ručníky 1405 x 32 mm, 75 W, černý - W301-1405-032-00-70
Výkon ohřívače: 75 W Výkon ohřívače: 75 W
Index:
W301-1405-032-00-70
Výška:
1405 mm
Barva:
Šířka:
32 mm
Tepelný výkon:
75 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1405 mm
Šířka: 32 mm
Hloubka: 42 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Topný výkon: 75 W
Počet topných tyčí: 1
Počet držáků na ručníky: 2
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Součástí balení: držáky, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí od 30°C do 60°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvoleném časovém rozmezí
- Smart možnost nastavení doby provozu radiátoru v rozmezí od 1 do 8 hodin
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřívače: 75 W
V případě výběru elektrického ohřívače s výkonem 75 W je důležité, aby byl správně přizpůsoben výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Šířka
32 mm
Výška
1405 mm
Hloubka
42 mm
Tepelný výkon
75 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W301-1405-032-00-70
1405 mm
32 mm
75 W