Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, bílý - W301-1405-242-00-20
search
Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, bílý - W301-1405-242-00-20 Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, bílý - W301-1405-242-00-20 Mexen Pino elektrický radiátor s věšáky na ručníky 1405 x 242 mm, 200 W, bílý - W301-1405-242-00-20
Topný výkon: 200 W Topný výkon: 200 W
	Ocel Ocel
Topný element Topný element
Index:
W301-1405-242-00-20
Výška:
1405 mm
Barva:
Šířka:
242 mm
Tepelný výkon:
200 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1405 mm
Šířka: 242 mm
Hloubka: 42 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Topný výkon: 200 W
Počet topných tyčí: 3
Počet věšáků na ručník: 6
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP24
Ovládání dotykové pomocí LED displeje
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu topení
Kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí od 30°C do 60°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvoleném časovém rozsahu
- Smart možnost nastavení doby provozu radiátoru od 1 do 8 hodin
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 200 W
Při výběru elektrické topné tyče o výkonu 200 W je důležité ji správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Topný element
Termostat
Citlivý
Komfort
Smart
Ochrana proti zbytečnému zahřívání
Odolnost proti matování a korozi
2 roky záruky
Série
Šířka
242 mm
Výška
1405 mm
Hloubka
42 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
200 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Topný element Topný element
Index:
W301-1405-242-00-20
1405 mm
242 mm
200 W